Veliki uspjeh naših učenika na natjecanju "Znastvenik u meni"


15.6.2020.

13. lipnja 2020. godine održala se završnica natjecanja "Znastvenik u meni" na kojem su sudjelovale čak tri ekipe iz naše škole te pokazale zavidno znanje,vještine i kreativnost.U jakoj konkurenciji srednjoškolskih ekipa naše dvije ekipe zauzele su čak prva dva mjesta:

1.mjesto: Tanja Bertalanić i Filip Gajić iz 2.c s radom "Spavanje" (mentor Janja Aničić Dukić)

2.mjesto: Lucija Ćavar iz 2.f s radom "Transfuzija i darivanje krvi" (mentor Katarina Medić).

Zapaženi nastup ostvarile su učenice iz 3.f Marina Magerl i Tara Hamin s radom "Svjetleća hrana" (mentor Adriana Ivandić).

Pobjednici su za svoj trud ostvarili vrijedne informatičke nagrade (1.mjesto - laptop, 2. mjesto - pametni sat).

Ovo natjecanje popularizira znanost na način da učenici snime video o izabranoj temi, objave ga online te slijedi glasanje publike i bodovanje žirija kojeg čine priznati hrvatski znanstvenici. U završnici finala natjecatelji su izveli svoje prezentacije uživo pred publikom i ostalim natjecateljima. Čestitke.

Fotogalerija.

15.6.2020.

Dnevne obavijesti


Križanićeva 4, 10000 Zagreb, Hrvatska

01/46-11-834