Primanje roditelja


Termini informacija za roditelje 2022./2023.

  PROFESOR PREDMET Razrednik UJUTRO POPODNE KONTAKT E-MAIL 
DAN VRIJEME DAN VRIJEME
1 Aničić Dukić, Janja biologija i kemija 4.b Utorak 13,15 Utorak 18,20 janja.anicic@skole.hr
2 Bagić,, Drago ravnatelj   u turnusu škole prema dogovoru u turnusu škole prema dogovoru 2.gimnazija-zagreb@zg.t-com.hr
3 Bezlaj,, Zvjezdana pedagoginja i voditeljica nastave   u turnusu škole prema dogovoru u turnusu škole prema dogovoru zvjezdana.bezlaj@skole.hr
4 Blagović, Ivana kemija i biologija 2.d Ponedjeljak 13,15 Utorak 20,00 ivana.blagovic@skole.hr
5 Buić, Snježana talijanski jezik   Srijeda 9,35 Ponedjeljak 17,35 snjezana.buic@skole.hr
6 Čizmić, Mihaela matematika   Srijeda 13,10 Ponedjeljak 20,00 cizmic.mihaela@gmail.com
7 Davda Sirovina, Bojana biologija i kemija 4.e Četvrtak 13,15 Ponedjeljak 20,00 bojanadavda@gmail.com
8 Duvnjak, Ivana hrvatski i španjolski jezik   Utorak 14,00 Srijeda 17,35 ivana.duvnjakk@gmail.com
9 Đaković, Željka engleski jezik 1.d Utorak 10,20 Utorak 20,00 zeljka.dakovic1@skole.hr
10 Filipović Bojanić, Danijela hrvatski i talijanski jezik 3.d Utorak 13,55 Četvrtak 20,00 danijela.filipbojan@gmail.com
11 Fundurulić, Ivana matematika i fizika   Srijeda 13,55 Četvrtak 20,00 ivana.fundurulic1@skole.hr
12 Glavica, Katarina (zamjena Petra Tafra) hrvatski jezik   Srijeda 14,00 Ponedjeljak 18,20 petra.tafra.pt@gmail.com
13 Glavočić, Zoran geografija 1.f Utorak 12,15 Utorak 18,20 zoran.glavocic@gmail.com
14 Hadžić, Miljana likovna umjetnost   Srijeda 14,00 Srijeda 20,00 miljanahadzic@gmail.com
15 Horvat, Maja matematika 1.b Četvrtak 14,00 Ponedjeljak 20,00 mspiranec@gmail.com
16 Ihas Jurić, Irena sociologija, koordinatorica državne mature   utorak, petak - prema dogovoru utorak, petak - prema dogovoru irena.ihasjuric@gmail.com
17 Ivandić, Adriana biologija i kemija   Utorak 13,10 Utorak 20,00 adriana.ivandic@skole.hr
18 Jakubec, Željka geografija 2.c Utorak 14,00 Četvrtak 19,15 zeljka.jakubec@me.com
19 Juko, Leo hrvatski jezik i etika 4.d Srijeda 13,05 Srijeda 19,10 leo.juko@gmail.com
20 Jurić, Renata engleski i njemački jezik 2.f Petak 13,10 Petak 20,00 juricrenata1@gmail.com
21 Kezele, Vesna likovna umjetnost i latinski jezik 4.a Utorak 14,00 Utorak 18,30 vesna.kezele@me.com
22 Lučić, Ivan geografija   Utorak 13,10 Četvrtak 19,15 ivan.lucic110@gmail.com
23 Mandić, Marijeta matematika 3.b Ponedjeljak 10,40 Ponedjeljak 19,15 mandicmarijeta@gmail.com
24 Marinović, Ivan matematika 2.e Četvrtak 14,00 Četvrtak 17,30 ivmarinovic@yahoo.com
25 Medić, Katarina biologija   Četvrtak 14,00 Utorak 20,00 katarina.brzovic@gmail.com
26 Pavlović, Ivan hrvatski jezik 4.f Utorak 10,20 Utorak 20,00 pavlovic.druga@gmail.com
27 Perić, Smiljana informatika   Ponedjeljak 10,40 Ponedjeljak 16,45 smiljana.peric@gmail.com
28 Peršić, Ivana tjelesna i zdravstvena kultura 2.b Utorak 13,10 Utorak 18,20 ivana.persic@me.com
29 Plazonić, Ivana etika, politika i gospodarstvo, sociologija   Srijeda 11,30 Utorak 17,35 ivanaplazonic@yahoo.com
30 Radojičić, Mirna tjelesna i zdravstvena kultura   Petak 12,20 Ponedjeljak 18,20 radojicic.mirna@gmail.com
31 Lešić, Jadranka kemija   Utorak 14,00 Utorak 20,00

jadranka.lesic@gmail.com

32 Rudeš, Jadranka glazbena umjetnost   Ponedjeljak 14,00 Ponedjeljak 18,20 jadranka.rudes@gmail.com
33 Santica, Ivan povijest 1.e Ponedjeljak 14,00 Ponedjeljak 20,00 ivan.santica@gmail.com
34 Slunjski Ivanković, Ivana psihologija   u turnusu škole prema dogovoru u turnusu škole prema dogovoru ivana.slunjski@gmail.com
35 Stanušić, Danijela njemački jezik, DSD   Ponedjeljak 11,45 Ponedjeljak 19,10 danijela.stanusic@gmail.com
36 Stricević, Mara matematika 1.c Ponedjeljak 14,00 Ponedjeljak 18,00 mara.stricevic@skole.hr
37 Šebić, Ksenija engleski i francuski jezik   Četvrtak 14,00 Četvrtak 18,20 ksenija.sebic@skole.hr
38 Širinić, Ana hrvatski jezik 1.a Petak 14,00 Utorak 20,00 ana.sirinic1904@gmail.com
39 Šunić, Nenad tjelesna i zdravstvena kultura 4.c Srijeda 8,40 Srijeda 18,20 nsunic@gmail.com
40 Šušak, Katarina povijest 3.a Ponedjeljak 13,55 Ponedjeljak 19,10 katarna.susak@skole.hr
41 Vancaš, Zrinka hrvatski i španjolski jezik 2.a Srijeda 13,55 Srijeda 18,20 zrinka.vancas@gmail.com
42 Velički, Eva engleski i ruski jezik 3.e Utorak 13,15 Ponedjeljak 20,00 eva.velicki@gmail.com
43 Vidov, Amelia fizika   Srijeda 14,00 Srijeda 20,00 ameliavidov8720@gmail.com
44 Vitković, Marina logika i filozofija 3.f Utorak 12,20 Četvrtak 17,35 vitkovic.marina@gmail.com
45 Vlahović Zokić, Hrvojka latinski jezik   Četvrtak 8,00 Ponedjeljak 20,00 hrvojka.vlahovic-zokic@skole.hr
46 Vranić, Goran fizika   Srijeda 14,00 Srijeda 17,30 goran.vranic@me.com
47 Vrbanac Užarević, Mia engleski i njemački jezik, DSD   Ponedjeljak 10,30 Ponedjeljak 17,00 mia.vrbanac@gmail.com
48 Vuković, Snježana povijest 3.c Utorak 14,00 Utorak 19,15 snjezana.vukovic1@skole.hr
49 Zavacki, Marija vjeronauk   Ponedjeljak 10,45 Ponedjeljak 17,30 zavacki.m@gmail.com
50 Zeko, Danijela njemački jezik, DSD   Petak 14,00 Ponedjeljak 20,00