Primanje roditelja


Informacije za roditelje 2019./2020.

  PROFESOR PREDMET   UJUTRO POPODNE
DAN VRIJEME DAN VRIJEME
1 Aničić Dukić, Janja biologija i kemija 1B   srijeda 14:00 četvrtak 20:00
2 Bagić, Drago ravnatelj   u turnusu škole prema dogovoru u turnusu škole prema dogovoru
3 Bezlaj, Zvjezdana pedagoginja i voditeljica nastave   u turnusu škole prema dogovoru u turnusu škole prema dogovoru
4 Buić, Snježana talijanski jezik   četvrtak 10:30 četvrtak 19:10
5 Davda Sirovina, Bojana biologija i kemija 1E   petak 13:30 srijeda 20:00
6 Duvnjak, Ivana hrvatski i španjolski jezik 3D srijeda 14:00 utorak 20:00
7 Đaković, Željka engleski jezik   srijeda 10:20 srijeda 20:00
8 Filipović Bojanić Danijela hrvatski i talijanski jezik 4B četvrtak 13:15 ponedjeljak 19:15
9 Fundurulić, Ivana matematika i fizika   srijeda 13:55 utorak 20:00
10 Glavica, Katarina hrvatski jezik 2C srijeda 7:30 srijeda 20:00
11 Glavočić, Zoran geografija 2E četvrtak 13:15 četvrtak 19:20
12 Hadžić, Miljana likovna umjetnost   srijeda 13:15 srijeda 20:00
13 Hausknecht, Mirjana fizika   četvrtak 14:00 srijeda 20:00
14 Horvat, Maja matematika 2A četvrtak 14:00 ponedjeljak 20:00
15 Ihas Jurić, Irena sociologija, koordinatorica državne mature   četvrtak 13:15 četvrtak 19:20
16 Ivandić, Adriana (bolovanje) biologija i kemija 1C ponedjeljak 14:00 ponedjeljak 19:20
17 Jakubec, Željka geografija   utorak 11:30 srijeda 19:10
18 Juko, Leo hrvatski jezik i etika 1D srijeda 13:10 srijeda 19:15
19 Jurić, Renata engleski i njemački jezik 4F srijeda 14:00 petak 20:00
20 Kezele, Vesna likovna umjetnost i latinski jezik 1A ponedjeljak 13:15 ponedjeljak 19:15
21 Lučić, Ivan geografija   četvrtak 14:00 četvrtak 19:15
22 Mandić, Marjeta matematika   ponedjeljak 14:00 petak 20:00
23 Marinović, Ivan matematika   ponedjeljak 11:30 utorak 20:00
24 Medić, Katarina biologija 2F petak 13:10 srijeda 20:00
25 Pavličić, Ivana kemija i biologija 3B ponedjeljak 14:00 utorak 20:00
26 Pavlović, Ivan hrvatski jezik 1F utorak 14:00 ponedjeljak 20:00
27 Perić, Smiljana informatika   ponedjeljak 9:30 utorak 20:00
28 Peršić, Ivana tjelesna i zdravstvena kultura 3F utorak 12:20 srijeda 19:15
29 Plazonić, Ivana etika, politika i gospodarstvo, sociologija   ponedjeljak 14:00 četvrtak 20:00
30 Radojičić, Mirna tjelesna i zdravstvena kultura 2B utorak 12:20 utorak 19:15
31 Rudeš Jadranka glazbena umjetnost   ponedjeljak 14:00 ponedjeljak 19:10
32 Santica Ivan povijest 4C srijeda 14:00 ponedjeljak 20:00
33 Slunjski Ivanković, Ivana psihologija   u turnusu škole prema dogovoru u turnusu škole prema dogovoru
34 Stanušić, Danijela njemački jezik, DSD   ponedjeljak 10:40 ponedjeljak 18:20
35 Stričević, Mara matematika 2D petak 13:15 utorak 20:00
36 Šebić, Ksenija engleski i francuski jezik   srijeda 14:00 petak 18:25
37 Šimić, Mihaela matematika   srijeda 10:30 srijeda 20:00
38 Širinić, Ana hrvatski jezik 3E ponedjeljak 13:10 utorak 20:00
39 Šunić, Nenad tjelesna i zdravstvena kultura 1C ponedjeljak 14:00 srijeda 19:15
40 Šušak, Katarina povijest 4E četvrtak 14:00 ponedjeljak 19:10
41 Vancaš, Zrinka hrvatski i španjolski jezik 3C ponedjeljak 14:00 srijeda 20:00
42 Velički, Eva engleski i ruski jezik 4D ponedjeljak 13:00 ponedjeljak 20:00
43 Vitković, Marina logika i filozofija   utorak 11:30 petak 19:15
44 Vlahović Zokić, Hrvojka latinski jezik   ponedjeljak 11:30 ponedjeljak 20:00
45 Vranić, Goran fizika   četvrtak 10:20 četvrtak 20:00
46 Vrbanac Užarević, Mia engleski i njemački jezik, DSD   utorak 11:30 utorak 20:00
47 Vuković, Snježana povijest 4A ponedjeljak 14:00 petak 20:00
48 Zavacki, Marija vjeronauk   četvrtak 10:30 četvrtak 16:30
49 Zeko, Danijela njemački jezik, DSD 3A utorak 13:10 utorak 19:15