Primanje roditelja


Termini informacija za roditelje 2021./2022.

 

 

PROFESOR

PREDMET

Razrednik

JUTARNJI TURNUS

POPODNEVNI TURNUS

KONTAKT E-MAIL 

DAN

VRIJEME

DAN

VRIJEME

1

Aničić Dukić Janja

biologija i kemija

3b      

četvrtak

13,55

srijeda

20,00

janja.anicic@skole.hr

2

Bagić, Drago

ravnatelj

 

u turnusu škole prema dogovoru

u turnusu škole prema dogovoru

2.gimnazija-zagreb@zg.t-com.hr

3

Bezlaj, Zvjezdana

pedagoginja i voditeljica nastave

 

u turnusu škole prema dogovoru

u turnusu škole prema dogovoru

zvjezdana.bezlaj@skole.hr

4

Blagović Ivana

kemija i biologija

1.d

četvrtak 

8,44

srijeda

19,15

ivana.blagovic@skole.hr

5

Buić Snježana

talijanski jezik

 

ponedjeljak

13,10

ponedjeljak

20,00

snjezana.buic@skole.hr

6

Davda Sirovina Bojana

biologija i kemija

3e

utorak 

14,00

srijeda

20,00

bojanadavda@gmail.com

7

Duvnjak Ivana

hrvatski i španjolski jezik

 

srijeda

13,10

utorak

20,00

ivana.duvnjakk@gmail.com

8

Đaković Željka

engleski jezik

 

srijeda 

13,10

srijeda

19,15

zeljka.dakovic1@skole.hr

9

Filipović Bojanić Danijela

hrvatski i talijanski jezik

2.d

utorak 

14,00

četvrtak

20,00

danijela.filipbojan@gmail.com

10

Fundurulić Ivana

matematika i fizika

 

ponedjeljak

13,10

ponedjeljak

19,15

ivana.fundurulic1@skole.hr

11

Glavočić Zoran

geografija

4.e

četvrtak 

13,10

ponedjeljak

19,15

zoran.glavocic@gmail.com

12

Hadžić Miljana

likovna umjetnost

 

srijeda 

14,00

petak

20,00

miljanahadzic@gmail.com

13

Horvat Maja

matematika

4.a

utorak

14,00

ponedjeljak

20,00

mspiranec@gmail.com

14

Ihas Jurić Irena

sociologija, koordinatorica državne mature

 

utorak, petak - prema dogovoru

utorak, petak - prema dogovoru

irena.ihasjuric@gmail.com

15

Ivandić Adriana

biologija i kemija

 

utorak

13,10

utorak

20,00

adriana.ivandic@skole.hr

16

Jakubec Željka

geografija

1c

srijeda 

14,00

četvrtak

20,00

zeljka.jakubec@me.com

17

Juko Leo

hrvatski jezik i etika

3. d

ponedjeljak

13,10

ponedjeljak

19,15

leo.juko@gmail.com

18

Jurić Renata

engleski i njemački jezik

1.f

četvrtak 

14,00

utorak

20,00

juricrenata1@gmail.com

19

Kezele Vesna

likovna umjetnost i latinski jezik

3.a

utorak 

12,20

ponedjeljak

19,15

vesna.kezele@me.com

20

Klepo Marija (zamjena za Danijelu Zeko)

njemački jezik, DSD

 

utorak

14,00

utorak

19,15

marija.klepo1@skole.hr

 

21

Lučić Ivan

geografija

 

utorak 

11,30

utorak 

19,15

ivan.lucic110@gmail.com

22

Mandić Marijeta

matematika

2.b

četvrtak

11,30

srijeda

20,00

mandicmarijeta@gmail.com

23

Marinović Ivan

matematika

1.e

četvrtak

14.00

srijeda

17,35

ivmarinovic@yahoo.com

24

Medić Katarina

biologija

4.f

četvrtak

10,40

četvrtak

20,00

katarina.brzovic@gmail.com

25

Nikolić Anja

kemija i biologija

 

utorak 

10,40

utorak 

20,00

nikolic22779@gmail.com

26

Pavlović Ivan

hrvatski jezik

3. f

utorak

12,20

ponedjeljak

20,00

pavlovic.druga@gmail.com

27

Perić Smiljana

informatika

 

utorak

10,40

utorak

17,35

smiljana.peric@gmail.com

28

Peršić Ivana

tjelesna i zdravstvena kultura

1. B

utorak 

14,00

četvrtak

18,25

ivana.persic@me.com

29

Plazonić Ivana

etika, politika i gospodarstvo, sociologija

 

petak

11,30

ponedjeljak

17,35

ivanaplazonic@yahoo.com

30

Radojičić Mirna

tjelesna i zdravstvena kultura

4.b

četvrtak 

13,10

četvrtak

18,25

radojicic.mirna@gmail.com

31

Rudeš Jadranka

glazbena umjetnost

 

ponedjeljak

13,10

ponedjeljak

20,00

jadranka.rudes@gmail.com

32

Santica Ivan

povijest

4c

ponedjeljak

14,00

petak

20,00

ivan.santica@gmail.com

33

Slunjski Ivanković Ivana

psihologija

 

u turnusu škole prema dogovoru

u turnusu škole prema dogovoru

ivana.slunjski@gmail.com

34

Stanušić Danijela

njemački jezik, DSD

 

ponedjeljak

13,10

ponedjeljak

17,35

danijela.stanusic@gmail.com

35

Stricevic Mara

matematika

4d

ponedjeljak

14,00

ponedjeljak

17,35

mara.stricevic@skole.hr

36

Šebić Ksenija

engleski i francuski jezik

 

ponedjeljak

13,10

utorak

18,25

ksenija.sebic@skole.hr

37

Šimić Mihaela

matematika

 

ponedjeljak

14,00

utorak

20,00

elasimic@gmail.com

38

Širinić Ana

hrvatski jezik

 

četvrtak

14,00

četvrtak

20,00

ana.sirinic1904@gmail.com

39

Šunić Nenad

tjelesna i zdravstvena kultura

3c

četvrtak

7,55

četvrtak

19,15

nsunic@gmail.com

40

Šušak Katarina

povijest

2a

utorak 

13,10

ponedjeljak

20,00

katarina.susak@skole.hr

41

Tafra Petra (zamjena za Katarinu Mikec)

hrvatski jezik

 

petak 

13,10

utorak

19,15

petra.tafra.pt@gmail.com

42

Vidov Amelia

fizika

 

srijeda

13,10

srijeda

20,00

 

43

Vancaš Zrinka

hrvatski i španjolski jezik

1.a

srijeda

14,00

četvrtak

20,00

zrinka.vancas@gmail.com

44

Velički Eva

engleski i ruski jezik

2.e 

utorak 

14,00

utorak 

19,15

eva.velicki@gmail.com

45

Vitković Marina

logika i filozofija

2.f

petak

14,00

četvrtak

20,00

vitkovic.marina@gmail.com

46

Vlahović Zokić Hrvojka

latinski jezik

 

četvrtak 

8,20

ponedjeljak

20,00

hrvojka.vlahovic-zokic@skole.hr

47

Vranić Goran

fizika

 

ponedjeljak

13,10

ponedjeljak

20,00

goran.vranic@me.com

48

Vrbanac Užarević Mia

engleski i njemački jezik, DSD

 

ponedjeljak

10,40

srijeda

20,00

mia.vrbanac@gmail.com

49

Vuković Snježana

povijest

2.c

srijeda

14,00

ponedjeljak

20,00

snjezana.vukovic1@skole.hr

50

Zavacki Marija

vjeronauk

 

srijeda 

10,40

utorak 

18,25

zavacki.m@gmail.com