Naši učenici na Znanstvenom pikniku


29.9.2020.

Naši učenici na Znanstvenom pikniku

Specijalno izdanje devetog Znanstvenog piknika održalo se uživo u perivoju dvorca Stubički Golubovec u Donjoj Stubici u petak, 25.9.2020. od 09-17 sati, te online od 0-24sata na YouTube kanalu ZEZ - Znanstveni piknik od petka 25. rujna 2020. do nedjelje 27. rujna 2020.

Znanstveni piknik, koji se dosadašnjih godina održavao uživo, zbog poznate situacije i potrebe za epidemiološkim mjerama, najvećim dijelom održavao se upravo online u obliku snimljenih radionica, pokusa i predavanja brojnih sudionika.

Učenici naše škole, pod mentorstvom profesorica Katarine Medić i Janje Aničić Dukić,  sudjelovali su u ovoj manifestaciji s tri snimljena videa putem kojih su demonstrirali svoje interese, kreativnost te umješnost  javnog nastupa.

Čestitamo organizatorima i svim sudionicima ovog zanimljivog događanja, a vas pozivamo da pogledate radove naših učenika koje posebno pohvaljujemo i ovim putem:

  1. "Sekcija ribe koštunjače", učenici: Lucija Ćavar i Roko Kakarigi

  2. "Ispuštanje štetnih tvari i njihova distribucija vodenim tokovima", učenici: Marija Margetić, Katarina Kocelj, Ana Jerković, Frano Matić i Bruno Kerec

  3. Od starog papira napravi novi papir", učenici: Rea Sobošćan, Bartol Šarić, Iva Smolčić, Lucija Presečan, Noa Martinović, Jakov Miličić, Matej Pinezić, Chiara Peša, Adrian Elabjer,

29.9.2020.

Dnevne obavijesti


Križanićeva 4, 10000 Zagreb, Hrvatska

01/46-11-834