Predavanje Dražena Šimleše u našoj školi


1.11.2021.

Našu školu 27.listopada 2021.posjetio je  Dražen Šimleša te u sklopu sata razredne zajednice 3 b razreda, a u organizaciji prof. Aničić, održao predavanje o ZMAG-u ( Zelena mreža aktivističkih grupa) i Recikliranom imanju Vukomerić. Predavanju su se pridružili i učenici koji pohađaju vannastavnu aktivnost Građanski odgoj  u pratnji prof. Ihas Jurić te drugi zainteresirani učenici iz naše škole (učenici 2a, 2b, 2c, 2f i 4c) zajedno s profesoricom Medić.

Doktor Šimleša poznati je aktivist za društvene promjene i dobru ekonomiju. Kao naš bivši učenik na vrlo pristupačan način upoznao je, ali i zaintrigirao skupinu naših učenika, njih 70, za teme dobre ekonomije te se uskoro spremamo za posjet Recikliranom imanju i uključivanje u projekt Food Wave.

1.11.2021.

Dnevne obavijesti


Križanićeva 4, 10000 Zagreb, Hrvatska

01/46-11-834