NAJLJEPŠA PRIČA OVOG BOŽIĆA... 


14.12.2020.

Dragi naši učenici, u ovim nevjerojatno izazovnim vremenima ponovno ste pokazali veliko srce i u rekordnom roku sakupili sredstva potrebna za školovanje i kvalitetniji život dvojice naših afričkih prijatelja, Jonasa Emanuela i France Wilsona. Dječaci će cijelu 2021.godinu biti zbrinuti. Još jednom, veliko vam hvala! 

A sada slijedi najljepši dio; u našoj školi postoje dva velika prekrasna srca, naše dvije učenice, koje su svu svoju ušteđevinu odlučile dati za školovanje jednog dječaka. Mogli bismo reći da France Wilson već drugu godinu zaredom ima svoje anđele čuvare iz II. gimnazije. U cijeloj ovoj priči toliko su skromne da su željele ostati anonimne. Hvala im do neba! 

Dio sakupljenih sredstava ostao je neiskorišten i on će biti utrošen slijedeće godine kada dođe vrijeme za produljenje kumstva.

Čestit Božić i sve najbolje vama i vašim obiteljima želi volonterska grupa II. gimnazije 

14.12.2020.

Dnevne obavijesti


Križanićeva 4, 10000 Zagreb, Hrvatska

01/46-11-834