Dodjela Oskara znanja našim učenicima


26.2.2021.

Agencija za odgoj i obrazovanje organizira 26. veljače 2021. godine u 18 sati prvi put online dodjelu nagrade Oskar znanja, najveće i najznačajnije nagrade u obrazovanju kojom se već 16 godina nagrađuju najbolji učenici i nastavnici osnovnih, srednjih, glazbenih i umjetničkih škola u Republici Hrvatskoj. #jervjerujemo

Oskarom znanja nagradit će učenike koji su osvojili prvo mjesto na državnim i međunarodnim natjecanjima u znanju, učenike koji su postigli najbolje rezultate, pokazali iznimne vještine rješavanja problemskih zadataka, predstavili najbolje istraživačke radove i imali iznimno zapažen glazbeni nastup na Natjecanju mladih glazbenika. Oskar znanja dobit će 282 učenika, i 192 mentora. U našoj školi to su slijedeći učenici:

1. Prošlogodišnja učenica 4.b razreda, a sadašnja studentica medicine, Iva Šimundić osvojila je kao članica Hrvatske debatne reprezentacije treće mjesto na međunarodnom natjecanju Bluebonnet World Schools Debate Tournament.

2. Učenik Maks Vincek iz 2.e razreda osvojio je prvo mjesto na Državnom natjecanju iz geografije

3. Učenik Lovro Marušić iz 3.e razreda osvojio je pojedinačno prvo mjesto na Državnom natjecanju u debati.

Čestitke našim oskarovcima!

Live prijenos specijalne emisije u kojoj će se dodijeliti nagrade Oskar znanja možete pratiti na Facebook stranici Oskar znanja https://www.facebook.com/Oskar-znanja-110811724379827 i Youtube kanalu Agencije https://youtu.be/l0eIeaVecos

26.2.2021.

Dnevne obavijesti


Križanićeva 4, 10000 Zagreb, Hrvatska

01/46-11-834