HUMANITARNI ODBOJKAŠKI TURNIR

23.5.2020.

Da se i kroz sportsko natjecanje može humanitarno djelovati, pokazalo nam je dvjestotinjak učenika u 24 ekipe na ovogodišnjem Humanitarnom odbojkaškom turniru. Ostvareni prihod od turnira zajedno s prikupljenim sredstvima Humanitarnog božićnog sajma, doniran je udruzi "Veliko srce malom srcu".

Kroz odigranih 28 utakmica dobili smo ovogodišnjeg pobjednika, ekipu 3. D razreda. Čestitamo pobjednicima i zahvaljujemo svima na sudjelovanju i humanitarnom doprinosu.

Fotogalerija.

MEĐURAZREDNI HUMANITARNI TURNIR II. GIMNAZIJE U ODBOJCI
(21.11.-12.12.2019.)

PROPISNIK NATJECANJA

Natjecanje se održava u mješovitoj konkurenciji.

Ekipa se sastoji od 8 igrača, a u polju može imati najviše 3 učenika.
Moguće kombinacije po spolu su :(3 učenika i 3 učenice ili 4 učenice i 2; učenika, 5 učenica i 1 učenik ili 6 učenica; + 2 rezerve).

Ekipe koje se ne prijave profesorima TZK-e neće biti uvrštene u natjecanje.

Prijava ekipa (popisa igrača) traje do srijede, 20.11.2019. u kabinetu nastavnika TZK-e.

Utakmica može početi ako svaka ekipa u polju ima 6 igrača.
Utakmicu se igra na dva dobivena seta.
U eliminacijskom natjecanju igra se na dva dobivena seta do 15 poena, sa 2 poena razlike.

Svaka ekipa ima pravo na 1 odmor po setu, od 30 sekundi.

U polufinalu i finalu igra se na 2 dobivena seta do 25 poena s 2 poena razlike.
Kod izjednačenog rezultata 1:1, odlučujući (treći) set igra se do 15 poena s razlikom od dva poena.

12. 12. 2018.- FINALNA UTAKMICA I UTAKMICA ZA 3. MJESTO

***Za vrijeme natjecanja u dvorani mogu biti isključivo samo oni učenici koji su članovi ekipa u terminu njihove utakmice.